Strona Główna SLEEVEFACE - KONKURS

Maj 2019

SLEEVEFACE - KONKURS PDF Drukuj Email

1 250Zapraszamy dzieci i młodzież do lat 15 do udziału w konkursie „SLEEVEFACE CZYLI UBIERZ SIĘ W KSIĄŻKĘ”.
Sleeveface polega na wykonaniu zdjęcia, którego dominującym elementem jest okładka książki w taki sposób wkomponowana w obraz, że widoczna jest jako część fotografowanej postaci: twarzy lub całej sylwetki. Efektem montażu jest kreatywne połączenie osoby czytelnika z jej książkowym wcieleniem. Pierwsze fotografie sleeveface pojawiły się w Internecie w 2006 r. i stały się bardzo popularną formą zabawy.
Konkurs trwać będzie od 25 lutego do 23 marca br., a jego rozstrzygnięcie i wręczenie nagród nastąpi w trakcie Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci.
Szczegóły i regulamin konkursy w zakładce „Konkursy”.

Dokumenty do pobrania:
- Regulamin