Strona Główna SPOTKANIE DYSKUSYJNEGO KLUBU KSIĄŻKI

SPOTKANIE DYSKUSYJNEGO KLUBU KSIĄŻKI PDF Drukuj Email

1 250W mikołajkowe przedpołudnie, w środę,  6 grudnia w czytelni Biblioteki odbyło się ostatnie w tym roku spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Klubowicze dyskutowali o książce Lily King p t. "Euforia". Jest to historia trójki młodych ludzi, antropologów zgłębiających kulturę i obyczaje plemion zamieszkujących lasy Nowej Gwinei w latach 30-tych  ubiegłego wieku. Wspólna praca, specyficzne warunki doprowadzają do wybuchu wielkiej namiętności. "Euforia" to opowieść o niespełnionych ambicjach, miłości.